PL / EN
   
< powrót

WAKACJE DLA DOROSŁYCH W BOKU-U: STAND-UP W ANTRAKCIE

WAKACJE DLA DOROSŁYCH W BOKU-U: STAND-UP W ANTRAKCIE

Zapraszamy na Stand-up w antrakcie, czyli wakacyjny cykl stand up comedy, gatunku, który cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Na obu scenach BOK pojawią się najlepsi charyzmatyczni polscy komicy, którzy gwarantują dużą dawkę humoru: błyskotliwe, ostre teksty i żarty ze wszystkich i ze wszystkiego i bezpośredni kontakt z publicznością. Propozycja dla wszystkich tych, którzy mają dystans do siebie i świata i nie boją się kontrowersyjnych tematów.

Uwaga! Wstęp tylko dla widzów dorosłych.

 

PROGRAM:

Bękarty stand-upu: Łukasz "Lotek" Lodkowski i Karol Modzelewski, 6 lipca, godz. 19:00, Scena BOK przy van Gogha 1

Bękarty stand-upu, czyli Łukasz "Lotek" Lodkowski i Karola Modzelewski, łączą na scenie błyskotliwe i ostre teksty z charyzmą, której tradycyjni showmani i konferansjerzy mogą im pozazdrościć. Wielokrotnie gościli ze swoim programem w telewizji (TVP2 Tylko dla dorosłych, TVN Kuba Wojewódzki, Comedy Central, Polsat).

Łukasz “Lotek” Lodkowski ma na koncie zwycięstwo w Antrakt Stand-Up Festiwal, zwycięstwo w 3 kategoriach na Festiwalu Ludzik oraz rzesze fanów, których porywa energią na scenie. Zapada w pamięć nie tylko ze względu na talent urodzonego komika, ale pozytywną energię, którą roztacza ze sceny. Karol Modzelewski ma na koncie podium na Antrakt Stand-Up Festiwal i Szczecin Stand-Up Festiwal. Stawia zdecydowanie na kontakt z publiką, który łapie w kilka minut stwarzając luźną atmosferę jako człowiek, którego nie da się nie lubić. Zaprasza ludzi do rzeczywistości, którą kreuje z klimatu i mieszanki lekkiej abstrakcji. Ponadto oprócz stand-upu od 10. lat prowadzi z wielkim powodzeniem imprezy firmowe, konferencje prasowe, wieczory autorskie, co stanowi dodatkowy atut. Były prezenter, scenarzysta i reżyser.

Rafał Pacześ i Tomasz "Boras" Borkowski, 20 lipca, godz. 19:00, Scena BOK przy Głębockiej 66

Rafał Pacześ jest w stanie wykrzesać energię z nawet najbardziej ospałego tłumu. Sam nie daje sobie taryfy ulgowej, na scenie zostawia dużo zdrowia. Dotyka stosunków damsko-męskich i polskiej codzienności. Często wchodzi w dyskusje z widownią, zdarza się, że za ich sprawą buduje nowe żarty i historie. Ze swoim programem stand-up comedy występował również w programie telewizyjnym Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz u Kuby Wojewódzkiego w TVN. Tomasz "Boras" Borkowski, chociaż na scenie pojawił się rok temu, jest jednym z najstarszych stand-uperów, co ma oczywiście przełożenie na tematykę jego programów. Podczas swoich występów nie boi się poruszać newralgicznych, trudnych i ważnych tematów z zakresu otaczającej nas rzeczywistości. Główny laureat 3 Antrakt Stand-up Festiwal.

Bilety do nabycia: TUTAJ

Łukasz "Lotek" Lodkowski, Wiolka Walaszczyk i Jacek Stramik, 3 sierpnia, godz. 19:00, Scena BOK przy Głębocka 66

Łukasz Lotek Lodkowski to jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Naturalnie śmieszny. Wszystkie elementy, które posiada, od głosu, poprzez mimikę, gestykulację i przekazywane treści bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania jak najliczniejszych tłumów. Wielokrotnie gościł ze swoim programem w telewizji (TVP2 Tylko dla dorosłych, TVN Kuba Wojewódzki). 

Wiolka Walaszczyk. Charyzmatyczna, energetyczna, impulsywna. Bardzo wyrazista osobowość, do tego mocny, dosadny humor plasują ją w czołówce rodzimego stand-upu. Odnajduje się głównie w tematyce osobistej, dzieli się spostrzeżeniami kobiety z dwudziestokilkuletnim bagażem doświadczeń. Wielokrotnie gościła ze swoim programem w telewizji (TVP2 Tylko dla dorosłych, TVN Kuba Wojewódzki)

 

Jacek Stramik natomiast nie uznaje tematów tabu, żartuje dosłownie ze wszystkiego, w tym z siebie. Cechuje go silna dbałość o językową stronę występów. Nie stroni od angażowania publiczności w działania sceniczne, co udaje mu się dzięki charakterystycznej osobowości i nieco ekscentrycznemu podejściu do życia i ludzi. Również wielokrotnie gościł w programach telewizyjnych (TVP2 Tylko dla dorosłych, TVN Kuba Wojewódzki)

 Bilety do nabycia: TUTAJ

Kacper Ruciński i Michał Leja, 17 sierpnia, godz. 19:00, Scena BOK przy van Gogha 1

Kacper Ruciński to humor obserwacyjny, do tego szczypta abstrakcji, nieco bezczelności i cała masa inteligencji. Wszystko to sprawia, że jest to komik w niektórych kręgach wręcz kultowy. Słusznie kojarzony z programem TVP2 „Tylko dla dorosłych”, którego był gospodarzem. Michał Leja to stand-uper, improwizator, koordynator Comedy Lab w Krakowie. Z wielką swobodą porusza w swoich występach tematy z naszego codziennego życia, wykazując się przy tym niezwykłym refleksem podczas interakcji z publicznością.

Bilety do nabycia: TUTAJ