PL / EN
   

filtry

wiekowe

  • dla dzieci
  • dla młodzieży
  • dla dorosłych
  • dla seniorów
  • wszystkie

filtry

projekty

  • wszystkie
  • projekty kulturalne
  • inne

Spotkanie Sekcji

1 lutego 2017 roku i godz. 18.00 w sali widowiskowej BOK van Gogha 1 Spotkanie sekcji: Teatr Szlak, Luzik i Luz oraz zajęcia gitarowe 1 luty

Wstęp wolny

Projekty kulturalne

Projekty kulturalne

Projekty kulturalne

Projekty kulturalne

Projekty kulturalne

Czerpiąc z Szekspira

„Czerpiąc z Szekspira. Aktorzy i instruktorzy Białołęckiego Zagłębia Teatralnego na 20. Festiwalu Szekspirowskim” W tegoroczne wakacje nasi aktorzy nie próżnowali. W pierwszym tygodniu sierpnia reprezentanci teatrów Białołęckiego Ośrodka Kultury wraz z ich reżyserami i instruktorami przebywali w Gdańsku, gdzie mieli zaserwowaną uderzeniową dawkę teatru. Dzięki środkom z Funduszu Animacji Kultury WPEK mogli uczestniczyć w XX, jubileuszowym Festiwalu Szekspirowskim.

Program Zimy w Mieście w Białołęckim Ośrodku Kultury

Na wszystkie pokazy w ramach Zimy w Mieście pierwszeństwo wstępu mają uprzednio zapisane grupy szkolne. Do dyspozycji Widzów przygotowaliśmy po 50 miejsc* na każde wydarzenie. Nie prowadzimy rezerwacji - w dniu pokazu będziemy wydawać wejściówki w miarę dostępności miejsc na sali. Wszystkie seanse i spektakle rozpoczynają się o godzinie 10:00.

Wstęp wolny

Projekty kulturalne

Dzień Węgierski

23 października to data, to rocznica rewolucji 1956 roku na Węgrzech. W przeddzień tej daty – 60. rocznicy rewolucji – zorganizowany zostanie w BOK Dzień Węgierski. Ma on za zadanie przybliżyć mieszkańcom Białołęki historię oraz kulturę Madziarów.

Projekty kulturalne

Wegełęka

Jak połączyć ze sobą kulturę muzyczną i kulinarną? Czy jest to w ogóle możliwe?

Wstęp wolny

Projekty kulturalne

Budzimy Głowy

Warsztaty rozwojowe Budzimy głowy – warsztat pobudzający kreatywne myślenie i zdolności twórcze: 09.10, godz. 14, BOK ul. van Gogha 1 16.10, godz. 14, BOK ul. Głębocka 66

Projekty kulturalne

BAL KARNAWAŁOWY

14.01 godz. 11:00 BOK VAN GOOGHA 1 15.01 godz. 11:00 BOK GŁĘBOCKA 66

Projekty kulturalne

Projekty kulturalne

ZMYSŁAKI

ZMYSŁAKI to otwarte soboty dla rodzin z dziećmi. Jego bohaterem są … Zmysłaki, dzięki którym ciekawe świata dzieci poszerzą swoją wiedzę na temat zmysłów. Podczas interaktywnych warsztatów opowiadamy o poznawaniu rzeczywistości poprzez węch, wzrok, słuch, smak i dotyk.

Wstęp wolny

Projekty kulturalne

MAZOWIECKI KONWENT ANIMATORÓW KULTURY

25 i 26 października 2015 r odbył się pierwszy Mazowiecki Konwent Animatorów Kultury - wydarzenie w całości adresowane do osób zajmujących się animacją kultury oraz edukacją kulturalną.

Projekty kulturalne

BARAKOWÓZ

Mobilny letni pawilon przeznaczony do działań animacyjnych.

Projekty kulturalne

TARAS KULTURY

To już druga edycja projektu Lato tuż obok. W ramach projektu w BOK-u działa Taras Kultury, czyli świetlico-kawiarnia opierająca się na zasadzie wymiany sąsiedzkiej.

WYPOŻYCZ CARGO BIKE

Już działa bezpłatna wypożyczalnia cargo bike w Białołęckim Ośrodku Kultury

DZIECIĘCY SALON KULTURY

Projekt realizowany w 2015 r. we współpracy z Fundacją MaMa. W czasie kiedy rodzice idą do Kina na boku... dzieci harcują na zajęciach Dziecięcego Salonu Kultury!

Projekty kulturalne

MIESZKAŃCY W (O)ŚRODKU KULTURY

Zmieniamy kulturę na Białołęce

Celem projektu jest zakorzenienie trwałych mechanizmów włączania mieszkańców Białołęki we współtworzenie instytucji.

Projekty kulturalne

SŁOWA W RUCH

Interdyscyplinarny projekt artystyczny skierowany do młodzieży gimnazjalnej i licealnej.